Serwis Informacyjny Biblioteki Głównej

Aktualny numer 

 

Informacje ogólne o Serwisie Informacyjnym Biblioteki Głównej 

Wraz z rokiem akademickim 2011/2012 Biblioteka Główna Uniwersytetu Rolniczego rozpoczęła wydawanie nowego newslettera o nazwie Serwis Informacyjny Biblioteki Głównej. Misją powstania Serwisu Informacyjnego jest dotarcie do jak najszerszego grona użytkowników z informacjami dotyczącymi bieżących wydarzeń w Bibliotece, istotnych zmian w harmonogramach jej pracy, nowych dostępów testowych i nowych subskrypcji baz, nowości pojawiających się w ofercie biblioteki z naciskiem na elektroniczne źródła, prowadzonych szkoleń i warsztatów dla kadry naukowej, studentów i osób zainteresowanych. Informacje będą redagowane w przystępnej, zwięzłej formie, aby trafić do jak najszerszego kręgu użytkowników, a przy tym informować i promować działalność Biblioteki.

Kto może otrzymać, lub kto już otrzymuje Serwis Informacyjny Biblioteki Głównej?

Odbiorcą Serwisu Informacyjnego może być każdy, kto wyrazi chęć otrzymywania newslettera na swoją pocztę elektroniczną. Aby dokonać subskrypcji Serwisu Informacyjnego, wystarczy wysłać ze swego adresu e-mail wiadomość o treści: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie Serwisu Informacyjnego Biblioteki Głównej na mój adres e-mail" na adres: oin@urk.edu.pl. Takiej wiadomości nie muszą wysyłać osoby, które posiadają hasła zdalnego dostępu do baz danych i wyraziły jednocześnie zgodę na otrzymywanie informacji o szkoleniach i nowościach dotyczących elektronicznych źródeł informacji pojawiających się w Bibliotece, czyli wszystkie osoby, które otrzymały hasła zdalnego dostępu do baz po dniu 24 marca 2011 r. Rezygnacji z otrzymywania Serwisu informacyjnego Biblioteki Głównej można dokonać w każdym momencie, wysyłając wiadomość zwrotną o treści 'Rezygnacja'.

Dodatkowo Serwis Informacyjny Biblioteki Głównej otrzymują wszyscy pracownicy naukowi Uniwersytetu Rolniczego, którzy posiadają konta pocztowe w sieci Uniwersytetu Rolniczego.

 

Archiwum numerów

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Biblioteka Główna
Al. Mickiewicza 24/28
30-059
Kraków
library[a]urk.edu.pl
12 662 40 32
12 662 40 32
© 2021 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR
Redaktor strony: dr Adam Ruta