Czerwiec 2022
Udostępnij:

Test trzech pełnotekstowych baz danych do 30 lipca 2022 roku


Informujemy, że 2 czerwca 2022 r. został aktywowany dostęp testowy do baz CAB Abstracts with Full Text, FSTA with Full Text oraz Veterinary Source.

Bazy zostały dodane na platformę EBSCOhost https://search.ebscohost.com/ i są dostępne dla użytkowników w ramach sieci adresów IP Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

FSTA w Full Text
NOWOŚĆ | FSTA with Full Text, unikalna pełnotekstowa baza danych z zakresu nauk o żywności i żywieniu, zawierająca ponad 200 aktywnych czasopism pełnotekstowych, jest już dostępna w naszej bibliotece od @EBSCO we współpracy z @IFISPublishing.

CAB Abstracts with Full Text
Studiujesz nauki przyrodnicze? Skorzystaj z bazy CAB Abstracts with Full Text, przygotowanej przez @EBSCO we współpracy z ekspertami z @CABI, która zapewnia dostęp do światowej literatury z dziedziny nauk stosowanych. Obejmuje tematy z zakresu stosowanych nauk przyrodniczych - od rolnictwa, środowiska i weterynarii po ekonomię stosowaną, rekreację/turystykę i żywienie.
 
Veterinary Source
NOWOŚĆ | Veterinary Source od @EBSCO to zbiór pełnotekstowych czasopism naukowych i magazynów poświęconych wszystkim aspektom opieki zdrowotnej nad zwierzętami. Dostępna w naszej bibliotece baza ma zasięg międzynarodowy i jest niezbędnym źródłem informacji dla lekarzy weterynarii, asystentów weterynaryjnych i studentów nauk weterynaryjnych.

Linki do poszczególnych baz danych oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie E-zasoby - dostępy testowe.

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Biblioteka Główna
Al. Mickiewicza 24/28
30-059
Kraków
library[a]urk.edu.pl
12 662 40 32
12 662 40 32

Adres do korespondencji: 31-120 Kraków, al. Mickiewicza 21
© 2022 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR
Redaktor strony: dr Adam Ruta