KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci
Bibioteka Główna UR

Serwis Informacyjny Biblioteki Głównej
Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktualny numer:

nr 1/2019 (45) (styczeń-luty)


Informacje ogólne o Serwisie Informacyjnym Biblioteki Głównej

Wraz z nowym rokiem akademickiem 2011/2012 Biblioteka Główna Uniwersytetu Rolniczego rozpoczęła wydawanie nowego newslettera o nazwie Serwis Informacyjny Biblioteki Głównej. Misją powstania Serwisu Informacyjnego jest dotarcie do jak najszerszego grona użytkowników z informacjami dotyczącymi bieżących wydarzeń w Bibliotece, istotnych zmian w harmonogramach jej pracy, nowych dostępów testowych i nowych subskrypcji baz, nowości  pojawiających się w ofercie biblioteki z naciskiem na elektroniczne źródła, prowadzonych szkoleń i warsztatów dla kadry naukowej, studentów i osób zainteresowanych. Informacje będą redagowane w przystępnej, zwięzłej formie, aby trafić do jak najszerszego kręgu użytkowników, a przy tym informować i promować działalność Biblioteki.

 

Kto może otrzymać, lub kto już otrzymuje Serwis Informacyjny Biblioteki Głównej?

Odbiorcą Serwisu Informacyjnego może być każdy, kto wyrazi chęć otrzymywania newslettera na swoją pocztę elektroniczną. Aby dokonać subskrypcji Serwisu Informacyjnego, wystarczy wysłać ze swego adresu e-mail wiadomość o treści: "Wyrażam zgodę na otrzymywanie Serwisu Informacyjnego Biblioteki Głównej na mój adres e-mail" na adres: oin@ur.krakow.pl. Takiej wiadomości nie muszą wysyłać osoby, które posiadają hasła zdalnego dostępu do baz danych i wyraziły jednocześnie zgodę na otrzymywanie informacji o szkoleniach i nowościach dotyczących elektronicznych źródeł informacji pojawiających się w Bibliotece, czyli wszystkie osoby, które otrzymały hasła zdalnego dostępu do baz po dniu 24 marca 2011 r. Rezygnacji z otrzymywania Serwisu informacyjnego Biblioteki Głównej można dokonać w każdym momencie, wysyłając wiadomość zwrotną o treści 'Rezygnacja'.

Dodatkowo Serwis Informacyjny Biblioteki Głównej otrzymują wszyscy pracownicy naukowi Uniwersytetu Rolniczego, którzy posiadają konta pocztowe w sieci Uniwersytetu Rolniczego.

Aktualny numer Serwisu informacyjnego Biblioteki Głównej można czytać również za pośrednictwem strony internetowej Biblioteki Głównej Uniwersytetu Rolniczego.

 

   

Archiwum numerów:

 

Nr 1/2011 (1) (wrzesień-październik)
Nr 2/2011 (2) (listopad-grudzień)

 

Istnieje również możliwość przeczytania starszych numerów, wydawanego wcześniej Newslettera Biblioteki Głównej:

Nr 1/2011 (kwiecień 2011)
Nr 2/2011 (maj 2011)

 

 

 

Powrót do strony głównej

Ostatnia aktualizacja dnia: 22.11.2018

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies